Mūsų dažnai klausia

Ar galimi tik šie naujoko rinkinių variantai?

Galimas bet koks kitas verslo dovanų rinkinio sukomplektavimas, šie rinkiniai atspindi naujausias tendencijas ir dažniausius mūsų B2B klientų pasirinkimus.

Kaip greitai galite pagaminti?

Įprastai terminas apie 1,5-2 savaites, tačiau labai daug verslo dovanų sandėliuojame Vilniuje, todėl galime pagaminti ir greičiau, netgi per 2-3  d.d., tada tiesiog reikėtų kažkiek perdėlioti sudedamasias dalis.

Koks minimalus kiekis?

Gali būti ir 1 vnt., tačiau norint, jog kaina būtų optimali, rekomenduojame gaminti ne mažiau 25 vnt., patraukliauias pasiūlymas tiek kainos, tiek spaudos pasirinkimo kai kiekiai 50-100 vnt.

Ar naujoko rinkiniai gali būti su mūsų įmonės spauda?

Taip, tikrai gali, mes visada rekomenduojame spausdinti įmonės užrašus, Jūsų naujokas džiaugsis gavęs verslo dovanas su įmonės simbolika.

Kaip galiu užsisakyti man patikusį rinkinį?

Rašykite projekto vadovei Monikai el. paštu labas@welcomekit.lt arba skambinkite tel. 8 687 16395.

Ar derinate rinkinio spaudos užrašų maketą prieš gaminant?

Taip, mūsų dizaineriai paruošia kiekvieno daikto ir bendrą naujoko rinkinio maketą ir jis derinamas iki kol atitinka Jūsų lūkesčius.

Kodėl turėtumėm pasirinkti pirkti naujoko rinkinius pas Jus?

Nes mes esame jaunatviško požiūrio, ieškanti naujovių, bet tuo pačiu ir patyrusi, socialiai atsakinga įmonė-gamintoja, vykdanti savo įsipareigojimus. Pasirinkdami mus, Jūs pasirinksime sklandžiai vykdomą užsakymą. Žinoma, ir mums kartais visko pasitaiko, tačiau mes visada kalbamės ir sprendžiame.