Verslo dovanų istorijos – naujienos, daiktai, spalvos ir iš ko pagaminta.

Čia dalijamės savo įžvalgomis ir patirtimi. Mes verčiame daug katalogų ir interneto svetainių, lankome užsienio parodas ir dažnai pamatę kažką naujo norime tiesiog eiti ir visiems pasakoti, kokių nuostabių dovanų yra!

Ekologiškos verslo dovanos, iš ko pagaminta?

Verslo dovanų gamintojai daug dirba tam, kad mūsų parduodami produktai būtų ekologiški ir tausotų gamtos išteklius. Šalia įprastinio pasirinkimo visada yra alternatyva, tokia pat verslo dovana, tačiau pagaminta iš ekologiškų medžiagų.

Medvilnė ir šiuo metu ypač populiarėjantys tinkliniai, daugkartiniai produktų maišeliai

Tinkliniai maišeliai, pagaminti tiek iš medvilnės (taipogi iš perdirbto RPET plastiko audinio) plačiai pristomi parodose ir 2020 metus pradėjo su skatinimu nebenaudoti biriems produktams vienkartinių plastikinių maišelių. Juos galima naudoti tiek apsipirkimui, tiek produktų saugojimui. Gamintojai siūlo įvairius sprendimus – jie gali būti skirtingų dydžių, modelių, skirtingai personalizuojami. Organinė medvilnė dažniau naudojama pirkinių krepšeliams, kurie vėlgi yra patys įvairiausi.

Šiaudų, bambuko plaušo, kavos lukštų verslo dovanos

Kas gi tas plastikas su plaušo užpildu? Tai ekologiškas pasirinkimas, nes plastiko gamyboje naudojamas organinis užpildas, jis gali sudaryti netgi iki 50 proc. Kaip užpildas naudojamas bambuko, šiaudų ir kavos lukštų plaušas. Tokios verslo dovanos ne tik ekologiškos, bet ir labai patraukliai atrodo dėl originalios išvaizdos. Verslo dovanos gali būti pačios įvairiausios –  puodeliai, tušinukai, garso kolonėlės, pakrovėjai, mobiliųjų aksesuarai, ausinės, daugkartinio naudojimo maisto dėžutės ir t.t. Iš klientų sulaukėme labai daug gerų atsiliepimų ir džiaugiamės augančiais šių verslo dovanų užsakymais.

Biologinis plastikas ir iš gaminami produktai

Šalia iš plastiko pagamintos verslo dovanos esančios raidės PLA (poly-lactic acid) reiškia, jog tai yra 100 proc. biologinis plastikas, kuris yra natūralus plastiko pakaitalas, gaminamas iš augalų krakmolo, dažniausiai kukurūzų, cukranendrių, fermentuojant jį pieno rūgštimi. Tai ekologiška, atsinaujinanti ir biologiškai skaidi alternatyva įprastiems plastikams. Iš šio plastiko gaminamos tradicinės verslo dovanos – neaustiniai maišeliai, sportinės kuprinytės, puodeliai, tušinukai.

Antriniai tekstilės gaminiai

Perdirbti audiniai yra gaminami iš audinių atliekų, maksimaliai jas išrūšiuojant pagal spalvas, kad būtų galima išvengti pakartotinio dažymo, todėl tokių verslo dovanų spalvos išlieka labiau natūralios, o jei tai balti gaminiai jie atrodys kiek pilkšvi, nes nėra papildomai balinami. Iš perdirbtos tekstilės gaminami pirkinių maišeliai, kuprinytės, marškinėliai. Ekologiška, nes nebereikalinga tekstilė panaudojama dar kartą.

RPET perdirbto plastiko gaminiai

Kalbant paprastai, dažniausiai tai perdirbti vandens buteliai, nes PET plastikas naudojamas gaminant plastiko butelius ir maišelius. Tokios  verslo dovanos žymimos RPET ir yra plačiai naudojamos. Pirkinių maišeliai, skėčiai, kaklajuostės, tušinukai, gertuvės  ir dar daug kitų gaminių!

Stiklas ir jo gaminiai

Stiklas yra vienas ekologiškiausių pasirinkimų, ypač dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo išorės poveikiui. Stiklinės verslo dovanos sugrįžta atgal ir vėl atranda savo užsakovą. Gertuvės, puodeliai, maisto indeliai – populiarūs šių verslo dovanų modeliai gaminami ne tik iš plastiko, bet ir iš stiklo.

Kamštis ir bambukas

Visiškai natūralios, labai greit atsinaujinančios ir 100 proc. suyrančios medžiagos, nes pagamintos iš greitai ataugančių augalų, kurie tuo pačiu dar ir išvalo mūsų orą. Kamštis yra savaime atauganti žievė – labai lanksti, lengvai apdirbama ir kombinuojama su kitomis medžiagomis, todėl  labai plačiai naudojama gaminant įvairias verslo dovanas. O visų mylimas bambukas – greitai augantis, nereikalaujantis specialios priežiūros augalas, o iš jo pagamintos verslo dovanos džiugina natūralumi, jaukumu ir šiltumu.

Iškilo klausimų, rašykite labas@welcomekit.lt, atsakysime!

Daugiau

Kai susitinka technologijos ir daiktai

Skubančiame pasaulyje labai svarbu universalumas. Svarbu mažiau daiktų ir daugiau galimybių juos panaudoti įvairiapusiškai. Dėl to mūsų produktų dizaineriai dirba tam, kad atrastų vis kitokią daiktų paskirtį. Pristatome tai, ką šiai akimirkai turime naujo ir kas mums patiems labai patiko.

Gertuvė su bevieliu išmaniųjų įrenginių pakrovėju.

Ši verslo dovana padarys Jūsų gyvenimą patogesnį, nes nuo šiol Jūs turėsite atsiminti pasiimti su savimi į kelionę tik vieną daiktą.

Duomenys – dvisienė, pagaminta iš nerūdijančio plieno, 650 ml., su patogia rankenėle ir integruota 3600 mAh pakraunama baterija (1800 mAhx2) ir bevieliu 5W krovimu.

Termogertuvė su termometru.

Koks mano gėrimas, ar galiu jį gerti ir nenusideginti? Taip, su šia verslo dovana jausitės saugiai, belieka tik paliesti ranka dangtelį ir į jį žviltelėti. Labai naudingas sprendimas.

Duomenys – dvisienė, pagaminta iš nerūdijančio plieno, 450 ml, su sieteliu, neprabėgančiu dangteliu ir jame integruotu LED liečiamu termometru.

 

Gertuvė su beviele garso kolonėle.

Mėgstantiems gerą garsą ir aktyvų gyvenimo būdą. Jūsų mėgiama muzika skambės bėgant mišku ar poilsiaujant gamtoje. Visada su Jumis!

Duomenys – dvisienė, pagaminta iš nerūdijančio plieno, 400 ml., su rankenėle ir integruota 300 mAh pakraunama kolonėle.

 

Bevielis išmaniojo telefono pakrovėjas – darbo stalo padėklas

Galingas, net 10W, bevielio pakrovimo padėklas darbo stalui su vieta susidėti tušinukus ar kitus smulkius daiktus. Originalus tuo, kad yra skaidrus ir matomos viduje esančios detalės. Stilingas ir tuo pačiu kone galingiausias iš šiuo metu esančių verslo dovanų pasiūloje. Su šiuo pakrovėju įkrausite bevieliu ryšiu išmanųjį dvigubai greičiau! Registruotas dizainas.

Duomenys – tinkamas naujausiems Android bei iPhone 8 ir naujesniems, įvestis 5V/2A, bevielė išvestis 9V/1.1A 10W.

 

Stalo lempa – bevielis pakrovėjas.

Jei vakarais dirbate ar mėgaujatės laisvalaikiu prie kompiuterio, ši verslo dovana bus pats tas! Stilinga, neužgriozdinanti darbo stalo LED lempa, kurios švietimo laikas net iki 50 000 valandų. Bet to, ji turi ir laidinio įkrovimo funkciją.

Duomenys – įvestis 5V/2A, išvestis 5V/1A, bevielė išvestis 5V/1A 5W, suderinama su Android bei iPhone 8 ir naujesniems. Dydis 25x12x38,6 cm.

 

Multifunkcinė stalo lempa su bevielio įkrovimo funkcija.

Pavardinkite visus privalumus – lietimu valdomas LED ekrano šviesos stiprumas (3 lygiai), naktinis apšvietimas (3 lygiai), informatyvus duomenų skydelis su laiku ir temperatūra, žadintuvas ir žinoma, bevielio įkrovimo funkcija – patogi, nes palikus išmanųjį nakčiai, ryte randi paruoštą dirbti visą dieną!

Duomenys – bevielė išvestis 5V/1A, su atapteriu įjungimui į elektros tinkle (netinka UK), suderinama su Android bei iPhone 8 ir naujesniems. Dydis 15,5×10,5×8 cm.

 

Ekologiškas tušinukas – išmaniojo stovelis.

Na, ir pabaigai paprasčiausias, bet ne prasčiausias išmanus daiktas. Smagi smulkmena, kuria galima ne tik rašyti, bet ir naudoti norint pasižiūrėti mėgiamą vaizdo klipą.

Duomenys – pagamintas iš šiaudų plaušo plastiko, mėlyna arba juoda šerdele.

 

Kas tas šiaudų plaušo plastikas? Sekite mūsų daiktų istorijas, papasakosime viską!

Iškilo klausimų, rašykite labas@welcomekit.lt, atsakysime!

Daugiau